Darmowa dostawa!

O nas

GOODVIBRATION to marka akcesoriów do automasażu która powstała z myślą o poprawieniu jakości życia każdego z nas. Produkty GV umożliwiają kompleksową stymulację ciała, jego regenerację, poprawę funkcjonowania, relaksację oraz rehabilitację, które w dzisiejszych „zabieganych” czasach są potrzebne każdemu, niezależnie od wieku, sprawności fizycznej i wykonywanego zawodu.

GOODVIBRATION powstało w 2021 roku, wykorzystując 25-letnie doświadczenie zawodowe zaangażowanych w jej stworzenie osób. Zespół wykwalifikowanych trenerów personalnych i ludzi z wiedzą inżynieryjno-techniczną, pozwolił zbudować markę oferującą nowatorskie podejście do zagadnień związanych z regeneracją ciała. Czerpiąc ze zdobytej wiedzy oraz praktyki, dostarczamy Państwu sprzęt z nowoczesnymi systemami technologicznymi. Nauka, dając nam nową wiedzę i możliwości, pozwoliła stworzyć produkty dające maksimum satysfakcji. Oferujemy rozwiązania, które sprawdzą się zarówno u profesjonalnych sportowców, amatorów aktywności fizycznej, jak i osób poszukujących uspokojenia, odprężenia, relaksu czy też rehabilitacji. Każdy nasz produkt oprócz walorów czysto technicznych, został wykonany tak, aby cieszyć oko zadowalając nawet najbardziej wymagających estetów.

Para sportowych zapaleńców oraz para ścisłych umysłów, którzy spotkali się tworząc wspólny projekt. Okazało się bowiem, że podejście do życia i ciała oraz postępu i nauki mają takie samo.

Każdy z nas ma swoje wyzwania. Każdy wykonuje swoje codzienne zadania i wykorzystuje ciało jako narzędzie do sprostania im. Chcemy przede wszystkim wydobyć możliwości organizmu, potrzebne do życia w zdrowiu i sprawności, ze zdrową myślą i duchem. Pragniemy niwelować zmęczenie, ból i ograniczenia ciała, które tak często nam towarzyszą w codziennych zmaganiach. To wszystko doprowadziło nas do współpracy , której owocem jest GOODVIBRATION.